top of page
Szukaj

Krzem na włosy, skórę i paznokcie

Włosy są nieodzownym elementem urody. Ich osłabienie oraz wypadanie nierzadko prowadzi do kompleksów. Przyczyn osłabienia cebulek włosowych upatruje się w chorobach, zawirowaniach hormonalnych oraz w stresie. Ich kondycję mogą pogorszyć też niektóre leki, infekcje oraz niewłaściwa pielęgnacja.

Krzem organiczny pomaga dbać o zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Dzieje się tak, ponieważ, krzem jest kluczowym składnikiem w tworzeniu kolagenu, zapewniając korzyści, takie jak bardziej lśniące i zdrowsze włosy, bardziej promienna skóra i mocniejsze paznokcie.

Krzem przyspiesza wzrost włosów, zapobiega wypadaniu włosów, przywraca im witalność i przeciwdziała wypadaniu włosów, bez konieczności stosowania ziół naśladujących działanie hormonów. Niedobory krzemu mogą powodować przerzedzanie włosów. Krzem zapewnia mieszkom włosowym większą wytrzymałość na rozciąganie.

Krzem to ważny pierwiastek, który dzięki swoim właściwościom odżywczym może zdziałać cuda dla Twojej skóry. Wspomaga produkcję kolagenu, który jest głównym składnikiem tkanki łącznej, odpowiedzialnym za elastyczne kości i stawy. Kobiety w fazie po menstruacyjnej powinny szczególnie skorzystać z krzemu organicznego OrSi:

-może zminimalizować efekty starzenia poprzez przywrócenie zdolności skóry do zatrzymania wody. Utrzymuje skórę miękką i gładką.

Opóźnia pojawianie się zmarszczek. Pomaga skórze zachować nawilżenie, nadając jej promienny i​​młodzieńczy wygląd.

Wzmacnia strukturę paznokci i przyspiesza ich wzrost . Zasila składnikami odżywczymi, pomagając nie tylko w nadaniu twardości, ale także zasila łożysko paznokcia wszystkimi niezbędnymi elementami do wzmocnienia.

Krzem organiczny OrSi to nie tylko świetny suplement diety, ale stosując go równocześnie zewnętrznie (jako tonic lub żel) może zastąpić nie jeden wspaniały kosmetykŹródła:
185 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page