top of page
D.png

Dorsim

Firmę Dorsim założyliśmy w 2009 roku, kierując się wizją zastosowania najnowszych technologii farmaceutycznych do stworzenia najlepszych produktów naturalnych. Wierzyliśmy, że możemy stworzyć doskonałe suplementy diety o sprawdzonym bezpieczeństwie i skuteczności, z których będą korzystać ludzie na całym świecie. Dzisiaj możemy powiedzieć, że urzeczywistniamy tę wizję.

  • Facebook

Każdy z nas, pragnąc osiągnąć i zachować przez całe życie jak najlepszy stan zdrowia musi zacząć od fundamentu w postaci właściwego odżywiania. 
Ale nawet jeżeli próbujemy stosować zróżnicowaną dietę, czasami trudno osiągnąć ten cel. Właśnie dlatego firma Dorsim ma w swojej ofercie kompleksowy zestaw naturalnych suplementów diety zawierających optymalne dawki ważnych witamin i minerałów, a także kompleksowy zestaw antyoksydantów. Starannie opracowane receptury sprawiają, że produkty firmy Dorsim, przewyższają wiele innych dostępnych na rynku suplementów. 
Dzisiejszy styl życia stawia przed naszym organizmem większe wymagania niż kiedyś. Zanieczyszczenie środowiska, stres w pracy oraz codzienne wyzwania są coraz większe, więc nasz organizm wymaga dodatkowego odżywiania dostosowanego do konkretnych potrzeb. 
Firma Dorsim posiada produkty, które opracowano specjalnie z myślą o konkretnych potrzebach zdrowotnych. 
Każdy produkt jest starannie badany, dzięki czemu zawiera jedynie naturalne, najczystsze, najwyższej jakości składniki w bezpiecznych, optymalnych dawkach. 


Krzysztof Edward Marczak 
Prezes 

Kontakt

Biuro handlowe

czynne pn-pt 9:00-16:00

tel.: 48 22 403 63 55
tel.: 48 22 403 63 56

bottom of page